Merhaba,

Ben Mert Fatih Turanlı. 10 Haziran 1997’de Erzurum’da doğdum. Halk arasındaki deyimiyle, dolu dolu bir çocukluk geçirdim. Temel eğitimimi Erzurum’da sırasıyla; İnönü İlköğretim Okulu, Mehmetçik Ortaokulu ve Hüseyin Avni Ulaş Anadolu Lisesi’nde tamamladım. 2015 yılında liseden mezun oldum ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü kazandım. İlk yılımı Hasan Kalyoncu Üniversitesin’de tamamladıktan sonra yatay geçiş ile memleketimde bulunan Atatürk Üniversitesi’ne geçiş yaptım ve lisans eğitimimi burada tamamladım.

Hobilerim:

  • Farklı yörelere gitmek, farklı kültürleri tanımak
  • Kitap ve dergi okumak
  • Yabancı dizi izlemek
  • Müzik dinlemek
  • Araştırma

 

    Neden blog ?

İnsan; akla sahip olan, düşünen, inanan ve sorumluluk alabilen bir varlıktır. Bundan dolayı insan; elinden geldiğince öğrenip öğreterek, düşünüp düşündürerek ve bilginin özellikle işe yarar bilginin peşinden koşarak, kendisinin ve içinde bulunduğu toplumun yarınlarına rehber olmalı, insanlık adına parlayan ışık haline gelmelidir. Bunun yolu ise okumaktır.

”Gerçek kurtuluş ancak cehaletin ortadan kaldırılmasıyla olur. Cehalet kaldırılmadıkça toplum yerinde kalıyor demektir, yerinden duran bir şey ise geriye gidiyor demektir.”(Mustafa Kemal Atatürk)

Bu doğrultuda teknolojiye ve araştırmaya olan merakımı bu şekilde yönlendirmek istedim. Elimden geldiği kadar araştırma yapıp, bu araştırmaları sizlerle paylaşacağım. Bu paylaşımlar bilgilendirme amaçlı olup fayda sağlamaya yönelik oluşturulmuştur. Hatalı veya yetersiz olduğunu düşündüğünüz paylaşımları yorumlarınızla bildirebilirsiniz.

 

-Teşekkürler

e.js">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir